Obchodná akadémia
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Ruža pre všetkých učiteľov:)

Ruža pre všetkých učiteľov:)
Našim a aj všetkým učiteľom k  sviatku:)

Dobrý večer pani riaditeľka,

so školskou radou sme mali na pláne ku dňu učiteľov, ktorý je 28.3 (sobota), v piatok 27.3 v škole vyhlásiť do rozhlasu krátky príhovor pre Vás učiteľov. Mali sme na pláne aj ako poďakovanie pre každého menší darček (ružu). Bohužiaľ nastala táto situácia, ktorá skomplikovala naše pláne a aj veľa iných veci. Ale aj napriek tomu by sme chceli poďakovať všetkým učiteľom a tak ma napadlo, že Vám pošlem náš prihovor a Vy by ste ho mohli poslať každému učiteľov na mail alebo zverejniť na stránke školy napríklad. 

Toto je ten prihovor:

Milé pani profesorky a milí profesori,

radi by sme Vám v mene školskej rady chceli k Vášmu sviatku povedať krátky príhovor. Ku dňu 28.3 sa Vám chceme poďakovať a popriať Vám príjemne strávený sviatok, ktorý patrí jedine Vám, tím najlepším profesorkám a profesorom, ktorí sa snažia nám dať všetko čo vedia. Vieme, že často si to nevážime a nepočúvame Vás, ale raz príde ten deň keď si na všetko čo ste nás naučili spomenieme a budeme za to vďační. Povolanie učiteľa nie je ľahké. Vyžaduje si trpezlivosť, ochotu, lásku k žiakom. 

Ďakujeme, že máte pre nás strpenie a znášate naše správanie. 

Ďakujeme za všetko čo ste nás doteraz naučili a čo nás ešte naučíte. 

Ďakujeme, že ste nás priviedli až ku koncu a veríme že s Vašou pomocou úspešne ukončíme tuto školu, posunieme sa v živote ďalej a budeme len v dobrom na seba spomínať. 

Vieme, že to s nami nemáte ľahké, že nie sme tí najlepší študenti.

Vaša práca ma radostné ale aj ťažšie chvíle. Veríme, že tých ťažších bude čoraz menej a menej a radostne budú stúpať aby ste aj Vy mali načo spomínať a povedať si, že ste si vybrali to správne povolanie. Ešte raz Vám patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

 

S pozdravom,

N.B.

Žiacka školská rada

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.