Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

2% z dane

Vážení  rodičia, priatelia školy,

pomôžte aj Vy nasmerovať 2 % z daní na náš neinvestičný fond pri Obchodnej akadémii Imricha Karvaša Bratislava

a dovoľte poďakovať sa Vám aj takto za Vašu doterajšiu všestrannú podporu našej školy a jej aktivít. Aj vďaka Vášmu ústretovému postoju sa nám stále viac darí pripravovať pre našich žiakov kvalitné podmienky a prostredie na vzdelávanie, záujmovú činnosť  a úspešnú prípravu do života. V súčasnej situácii sme mali zvýšené výdavky na zabezpečenie výučby všetkých žiakov v prostredí MS Teams.

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, akou je náš neinvestičný fond. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Finančné prostriedky získané z 2 % budú použité na skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole a skvalitnenie vybavenia školy.

Naše údaje:

Názov: Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava, n.f.

Sídlo: Hrobákova 2467/11, 851 02 Bratislava - Petržalka

IČO: 30812810

Právna forma: neinvestičný fond

Číslo účtu: SK40 0200 0000 0011 8399 0151

Dúfame, že poskytnutie príspevku prostredníctvom poukázania podielu z Vašich daní Vás nezaťaží a pomôžete tak škole a našim žiakom. Veľmi sa potešíme, ak sa k Vám pridajú aj Vaši priatelia a príbuzní. Veríme, že túto formu finančnej podpory využije čo najviac z Vás a tým aj Vy pomôžete skvalitniť prostredie a výučbu žiakov.

Ďakujeme !!!

S pozdravom a vďakou

Ing. Ľuboslava Nemcová, predseda správnej rady n.f., Ing. Zuzana Tóthová, správca n.f.

 

Vyhlasenie o poukazani dane OAIKBA

Potvrdenie o zaplateni dane